Yatay Silindirik Paslanmaz Depo

Yatay Silindirik Paslanmaz Depo

Paslanmaz Depoları Nerelerde Kullanılır?

Paslanmaz depolar, çeşitli endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanılır. Özellikle, gıda işleme, su arıtma, ilaç üretimi, kimyasal üretim ve depolama gibi endüstriyel uygulamalarda paslanmaz çelik malzemeler sıkça kullanılır. Ayrıca, restoranlar, otomatik teller, çeşitli ticari ve tüketim ürünlerinin depolanması gibi uygulamalarda da paslanmaz depolar kullanılabilir.

Paslanmaz depoların avantajları, dayanıklılıkları, temizlik kolaylığı ve korozyondan etkilenmemesi gibi özelliklerdir. Bu nedenle, gıda işleme ve depolama gibi uygulamalarda paslanmaz depolar tercih edilir. Ayrıca, kimyasal üretim ve depolama gibi uygulamalarda da paslanmaz depolar kullanılır, çünkü bu uygulamalarda malzemelerin kimyasallarla temas etmemesi gerekir.

Ev, Okul, kreş, işyerleri, plazalar, apartmanlar, şantiye ve inşaat alanlarında kullanılır.  Paslanmaz su deposu ile su deposu satış fiyatlarını, detaylı bilgileri satış temsilcilerimizden alabilirisiniz, satış departmanlarımız ile görüşerek bilgilendirme ve fiyat talep edebilirsiniz.

Yatay Silindirik Paslanmaz Su Tankı

Yatay Silindirik Paslanmaz Su Tankı

Genel Bilgiler:

Paslanmaz Çelik – Krom Nikel Karışımlı AISI 304 (opsiyonel olarak 316) çelikten üretim yapılmaktadır. Üretim esnasında deponun belli başlı bölgelerinde birleştirme ve kaynak işlemleri yapılmakta, bu işlemleri argon gazı adı verilen kaynak ile birleştirilmektedir. Bu gaz ile yapılan üretimde paslanmaz özelliğini vermektedir. 

Paslanmaz Depolar hangi ürünlerin depolanmasında, karıştırılmasında veya saklanmasında kullanılmaktadır ?

Kimyasal reaksiyonlarda 400°C dereceye kadar desteklemektedir.
Yapı olarak mekanik dirence ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır.
Paslanmaz Çelik Depolarımız gıdaya uygun AISI 304 – 316 çelik saçdan imal etmekteyiz.
Su Tankı, Süt Tankı, Meyve Suyu Tankı, Zeytinyağ Tankı, Sirke Tankı, Pekmez Tankı, Çikolata Tankı, Kimyasal Tankı, Asit Tankı, Glikoz Tankı, Mazot Deposu Tankı gibi ürünlerde karıştırıcı ve saklanabilecek özellikte üretim gerçekleştirmekteyiz.
Kullanmakta olduğumuz hammadde ve argon kaynağı sayesinde paslanmaya karşı dayanıklıdır.
Sızdırma yapmaz, depo iç yüzü kaygan ve prüzsüzdür, 500 Litreden 100.000 Litreye kadar üretim gerçekleştirmekteyiz.
Birden fazla paslanmaz depoyu birbirine bağlayabileceğiniz özellikte üretmekteyiz. 
Kullanım amacı ve deponun koyulacağı alana göre : Yatay Paslanmaz, Dikey Paslanmaz ve Prizmatik paslanmaz depolarüretmekteyiz.
Paslanmaz Depo yerinde montaj hizmetimiz söz konusudur.
Paslanmaz Çelik Depo Kullanım alanları : Okul, kreş, işyerleri, plazalar, apartmanlar, şantiye ve inşaat alanlarıdır.

 

Nasıl temin edebilirim?

Paslanmaz su deposu fiyatları konusunda satış departmanlarımız ile görüşerek bilgilendirme ve fiyat talep edebilirsiniz.

 Sunmakta olduğumuz hizmetler ve kalite belgelendirmelerimiz alanımızda tek olduğunuzu göstermektedir. Daima müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir.