Asinoks - Aslanlar Paslanmaz Metal Sanayi

Asinoks -Aslanlar Paslanmaz Metal Sanayi  su, sıvı tankları, karıştırıcı reaktörler üreten ve bu alanda  30 yıllık tecrübesi  olan bir firmadır..

 

Asinoks Aslanlar Paslanmaz Metal Sanayi, paslanmaz su deposu imalatı, paslanmaz mikser, paslanmaz ürünler imalatı alanlarında üretim yapıyor. Paslanmaz sac, profil, boru, çubuk mil, flanş satışı da yapmaktadır. Teknik altyapısını güçlendiren firmamız 30 yıllık tecrübesiyle birleştirerek, konusunda uzman deneyimli kadrosu ile Türkiye genelinde sektöründe öncü firmalara hizmet sunmaktadır. ASLANLAR kurulduğu günden bu yana müşterilerine hizmetin en iyisini sağlamakla birlikte kendisini sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi ilke edinmiştir.

Firmamız ürün kalitesine önem verir. Kalite belgeleri olarak da ISO 9001 ve CE belgelerine sahiptir.

Sunduğumuz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalışarak mutlak memnuniyeti sağlamak, kalıcı sadakat edinerek devamlı ve verimli iş ortamı oluşturmak temel hedefimizdir. Firmamız Aslanlar Paslanmaz ve Aslanlar Ticaret ismileri adları altında faaliyet göstermektedir. Firmamız paslanmaz su deposu imalatı ve paslanmaz çelik malzeme çeşitliliği ile, alanında farkını kanıtlamış ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için her geçen gün gelişime odaklanmıştır.

1985 yılından bu yana, kaliteli hizmet vermeyi ve sürekli gelişimi alışkanlık haline getiren ekibimiz ve iş ortaklarımızla alanımızda zirveye ulaşma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Firmamız kendini sürekli geliştiren bir yönetim ve imalat kadrosuna sahiptir. Çağın gereksinimlerine müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek güçte teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Yakın gelecekteki ilk hedefimiz modüler hafif yapılar sektörünün dominant firması olmaktır. Dünyanın çeşitli bölgelerinde de iş yapabilme kabiliyeti olan firmamız yurt dışında da ülkemizi eniyi şekilde temsil etme yeteneğine sahiptir.

………

Firmamızın Hedefi

Öncelikli kalite anlayışı her zaman devam edecek ve müşteriye verdiği önemi koruyacaktır. Alanında uzman personeli ve çağdaş üretim teknolojisini her geçen gün daha da ileriye taşımaya gayret edecektir. Türkiye’de öncü bir paslanmaz çelik firması olmaktır.

Ürün Portföyü

Paslanmaz Depo
Paslanmaz Su Deposu
Paslanmaz Boru
Paslanmaz Dişli Fittingsler
Paslanmaz Mikser
Paslanmaz Lama
Paslanmaz Profil
Paslanmaz Lama
Paslanmaz Çelik Flanşlar
Paslanmaz Profil
Paslanmaz Saç Levha
Paslanmaz Çubuk Mil

Kalite Politikamız
Müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek,
Yasal mevzuatlara uygun çalışmak,
Çevre ve insan sağlığına önem vermek,
Müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak,
Personelimizin bilinçlenmesinde ve onların kariyer gelişimlerinde katkı sağlamak,
Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,
İş ortaklarımızda oluşmuş olan güvenilir ve dürüst firma imajını korumak ve sürdürmek,
Kalite Politikamızdır

Asinoks Fabrika

FİRMA GEÇMİŞİ

1982

Firmanın Kurululuşu

Geri dönüşüm ve paslanmaz metal ürünler üzerine faaliyet gösterdi.
1995

Paslanmaz Ürünler Ticareti

Paslanmaz metal alım ve satım üzerine ticari faaliyetler yapmıştır. Kendi atölyelerinde paslanmaz su deposu üretimine başladı.
2010

Fabrika Kurulumu

Müşteri portföyü genişledi. Müşteri memnuniyeti arttı. Ürün kalitesini artırmak ve müşteri taleplerini zamanında karşılamak için Marmara Geri Dönüşümcüler Sanayi sitesinde kendi mülkiyetine ait fabrikasını kurdu. Üretim kapasitesini arttırdı
2016

Yurt Dışı Ticareti

Gelen talepler doğrulsunda yurt dışı için özel ürünler üretmeye başladı. Yurt dışına dolaylı olarak ve direk ihracatlara başladı. Yırt dışına su deposu, karıştırıcı, reaktör, petrol ve mazot tankı, yakıt tankları, gıda ve kimyasal ürünler tankları ihraç etmektedir. Bunun yanında paslanmaz sac, profil, lama, mil, boru ticaretleri de yapmaktadır.

FAALİYET ALANLARI

Paslanmaz yatay ve dikey depolar

Paslanmaz Depolar

Paslanmaz su deposu, suyun saklandığı ve dağıtıldığı bir depodur. Bu depolar genellikle paslanmaz çelik, alüminyum veya polietilen gibi korozyon dirençli malzemelerden yapılır. Paslanmaz su deposu, suyun sıcaklığını ve kalitesini koruyan bir kap havuzudur.

Karıştırıcılar - Reaktörler

Karıştırıcılar ve Reaktörler

Paslanmaz reaktör, kimyasal bir reaksiyonun gerçekleştirilebileceği bir tiptir. Bu reaktörler genellikle paslanmaz çelik, alüminyum veya nikel gibi korozyon dirençli malzemelerden yapılır.

Profil, mil ve Flanşlar

Paslanmaz Ürünler

Profil, sac, boru, mil, fittings malzemeler ve lamalar ürünlerimiz içerisinde yer alır. Paslanmaz sac, profil, boru ve lamalar, çeşitli koşullarda korozyona dayanıklı oldukları için genellikle hava, su ve diğer çevresel etkilere karşı dayanıklı olan uygulamalarda kullanılır.

Ürün kataloğumuz indirip inceleyiniz.
İndir.