ÜRÜNLER

Paslanmaz yatay, dikey ve prizmatik su depoları, sıvı tankları, karıştırıcılar, reaktörler kendi imalatlarımızdır.  Kendi fabrikamızda  kendi markalarımızla üretim yapmaktayız.  Paslanmaz sac, boru, profil, lama, mil , flanş, fittings, filtre ürün satışları yapıyoruz. Ürün kategorilerimize göre ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz ürünler için bizden bilgi ya da teklif isteyebilirsiniz.

Reaktörler

Paslanmaz Çelik Kullanım Alanları Nelerdir?

Gıda sektörü: Paslanmaz çelik, gıda üretimi ve işleme sırasında kullanılan çeşitli aletlerin (örneğin, mikserler, karıştırıcılar ve kesme tahtaları) ve gıda depolama kapasitelerinin (örneğin, buzdolapları ve buzluklar) yapımında kullanılır.

Read more
Paslanmaz depolar

Dikey Depolar ve Tanklar

Dikey paslanmaz depolama tankları, depolama amaçlı kullanılan, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiş, dikey yapıda olan tanklardır. Bu tanklar genellikle su, gıda, kimyasal maddeler ve benzeri maddelerin saklanması için kullanılır.

Read more
Paslanmaz Lama

Paslanmaz Ürünler

Paslanmaz profil, rulo sac, düz plaka sac, boru, çubuk mil ve lamalar ürünlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Read more
Paslanmaz Karıştırıcı

Karıştırıcılar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris a enim aliquam, condimentum nisl a, laoreet lectus. Aliquam convallis sed elit nec vehicula. Praesent gravida, massa sit amet ullamcorper fringilla, tortor nunc ultrices dui, in tristique leo leo sed massa. …

Read more
prizmatik Su depoları

Prizmatik Su Depoları

Prizmatik Su Depoları: paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş sağlıklı ve paslanmaz su deposudur. Prizmatik su depoları, eski su depolarının aksine içlerinde yosun, bakteri veya mikrop üretmez. Prizmatik su depoları tasarımları deponun kurulacağı mekanın büyüklüğüne, konumuna ve gerekli olan su depolama kapasitesine göre oluşturulur.

Read more
Toz Karıştırıcı

Toz Karıştırıcılar

Paslanmaz toz karıştırıcı, toz maddeleri ve diğer katı maddeleri homojen bir hale getirmeyi amaçlayan bir araçtır. Bu araçlar, genellikle paslanmaz çelikten yapılmıştır ve korozyona karşı dayanıklıdır.

Read more
Paslanmaz Sac

Paslanmaz Sac

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed convallis lacinia enim vel blandit. In placerat, ex nec sodales elementum.

Read more
Paslanmaz Filtre

Filtreler

Paslanmaz filtre, paslanmaz çelikten yapılmış bir türdür ve genellikle sıvıların filtre için kullanılır. Paslanmaz filtrelerin kullanım alanları oldukça geniştir.

Read more
Prizmatik Tanklar

Prizmatik Depolar

Prizmatik su deposu; paslanmaz çelik başta olmak üzere farklı malzemeler kullanılarak, parçalar kaynakla birleştirilerek üretilmiş sağlıklı ve paslanmaz su, sıvı gıda ve kimyasal sıvılar deposudur.

Read more
Ürün kataloğumuzu indirerek inceleyiniz.
İndir